
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
2398,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Procesor AMD Ryzen 9 9950X Box
100-100001277WOF
Specyfikacja
Producent procesora
AMD
Gniazdo procesora
Gniazdo AM5
Typ pamięci procesora
L2 & L3
Liczba wątków
32
Cache procesora
64 MB
Termiczny układ zasilania (TDP)
170 W
Tryb pracy procesora
64-bit
Typ procesora
AMD Ryzen™ 9
Liczba rdzeni procesora
16
Pudełko
Tak
Zawiera system chłodzący
Nie
Proces litograficzny
4 nm
Model procesora
9950X
Maksymalne taktowanie procesora
5,7 GHz
Częstotliwość bazowa procesora
4,3 GHz
Wbudowana karta graficzna
Tak
Dedykowana karta graficzna
Nie
Model wbudowanej karty graficznej
AMD Radeon
Model dedykowanej karty graficznej
Niedostępny
Wbudowana bazowa częstotliwość procesora
2200 MHz
Obsługa kanałów pamięci
Dwukanałowy
Korekcja ECC
Tak
Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor
3600
Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor
5600 MHz
Typy pamięci wspierane przez procesor
DDR5-SDRAM
Bez ECC
Tak
Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor
192 GB
Obsługiwane zestawy instrukcji
SSE4.2
Obsługiwane zestawy instrukcji
SSE3
Obsługiwane zestawy instrukcji
AVX 2.0
Obsługiwane zestawy instrukcji
SSE4.1
Obsługiwane zestawy instrukcji
AES
Obsługiwane zestawy instrukcji
SSSE3
Obsługiwane zestawy instrukcji
AVX
Obsługiwane zestawy instrukcji
AVX-512
Obsługiwane zestawy instrukcji
SSE2
Obsługiwane zestawy instrukcji
SSE
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express)
5.0
Szerokość
125mm
Długość
125mm
Wysokość
35mm

| Weight | 0,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,5 × 13 × 3,5 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Informacje dodatkowe | Supporting Chipsets: A620 , X670E , X670 , B650E , B650 , X870E , X870 , ; B840 , B850; Thermal Solution (PIB): Not Included |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Procesor AMD Ryzen 9 9950X S-AM5 4.30/5.70GHz BOX |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Częstotliwość taktowania CPU | 4300.000 MHz |
| Obsługa instrukcji 64-bit | Tak |
| Maksymalny pobór mocy (TDP) | 170.000 W |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo) | 5700.000 MHz |
| Liczba obsługiwanych wątków | 32.000 |
| Pamięć Cache L2 | 16 MB |
| Pamięć Cache L3 | 64 MB |
| Cechy | Ryzen 9 9950X;5700MHz |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | ex 26.11.30.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 100-100001277WOF |
| Marka | AMD |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42498 |
| GPSR – Producent nazwa | Advanced Micro Devices, Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 2485 Augustine Drive |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 95054 |
| GPSR – Producent miejscowość | Santa Clara |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent telefon | +1 408-749-4000 |
| GPSR – Producent email | product-compliance@amd.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42499 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Advanced Micro Devices, Inc. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Logic Drive, Bianconi Avenue,Citywest |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | D24 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | T683, Dublin |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | IE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | product-compliance@amd.com |
| Typ procesora | AMD Ryzen 9 |
| Liczba rdzeni procesora | 16.000 |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.