
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
2036,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

| Weight | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,5 × 3,5 × 12,5 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Informacje dodatkowe | |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D S-AM5 4.70/5.20GHz WOF |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Częstotliwość taktowania CPU | 4700.000 MHz |
| Obsługa instrukcji 64-bit | Tak |
| Maksymalny pobór mocy (TDP) | 120.000 W |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon Graphics |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo) | 5200.000 MHz |
| Liczba obsługiwanych wątków | 16.000 |
| Pamięć Cache L2 | 8 MB |
| Pamięć Cache L3 | 96 MB |
| Cechy | Ryzen 7 9800X3D;5200MHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36.000 |
| KWiU | ex 26.11.30.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 100-100001084WOF |
| Marka | AMD |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42498 |
| GPSR – Producent nazwa | Advanced Micro Devices, Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 2485 Augustine Drive |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 95054 |
| GPSR – Producent miejscowość | Santa Clara |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent telefon | +1 408-749-4000 |
| GPSR – Producent email | product-compliance@amd.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42499 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Advanced Micro Devices, Inc. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Logic Drive, Bianconi Avenue,Citywest |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | D24 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | T683, Dublin |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | IE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | product-compliance@amd.com |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8.000 |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.