
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss

285,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.




| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,5 × 5,5 × 1,5 cm |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 3200 MHz |
| Napięcie | 1.350 |
| Pojemność całkowita | 8.000 GB |
| Typ złącza | DIMM |
| Złącza | 288-pin |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.