
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
637,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.





| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 1,5 cm |
| Informacje dodatkowe | Acronis® True Image™ for; Crucial cloning software and installation instructions |
| Interfejs | SATA III (6 Gb/s) |
| Opis ogólny | SSD Crucial BX500 2,5" 1TB SATA 3 (540/500 MB/s) 3D NAND |
| Format dysku | 2,5 cala |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 540.000 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 500.000 MB/s |
| Technika zapisywania danych | TLC |
| Cechy | 1TB;540/500 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | ex 26.20.22.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | CT1000BX500SSD1 |
| Marka | Crucial |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41041 |
| GPSR – Producent nazwa | Micron Technology, Inc |
| GPSR – Producent ulica | 8000 S Federal Way |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 83716 |
| GPSR – Producent miejscowość | Boise |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent telefon | 1-208-363-5790 |
| GPSR – Producent email | info@micron.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42558 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Leopoldstraße 250 B |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 80807 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Monachium |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +49 89 9048720 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@micron.com |
| Pojemność dysku | 1 TB |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.