
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
425,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Informacje podstawowe
Techniczne
Charakterystyka
Złącza
Pozostałe parametry


| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15,5 × 4 × 1,3 cm |
| Informacje dodatkowe | Standard Operating: 0°C ~ +70°C; Shock: 1500G/0.5msec; CE, FCC, VCCI, BSMI, RoHS; (L)80.00 x (W)22.00 x (H)3.75mm |
| Interfejs | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Opis ogólny | SSD Apacer AS2280P4U Pro 512GB M.2 2280 PCIe Gen3x4 (3500/2300 MB/s) 3D |
| Rodzina dysków | ZADAK |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF) | 1800000.000 h |
| Format dysku | M.2 2280 |
| Typ dysku | SSD |
| Odczyt losowy | 400000.000 IOPS |
| Zapis losowy | 600000.000 IOPS |
| Prędkość odczytu (max) | 3500.000 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 2300.000 MB/s |
| Typ kości pamięci | 3D NAND |
| TBW (ang. Total Bytes Written) | 350.000 |
| Wsparcie dla technologii TRIM | TAK |
| Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T. | TAK |
| Cechy | 512GB;3500/2300 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | ex 26.20.22.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | AP512GAS2280P4UPRO-1 |
| Marka | Apacer |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41279 |
| GPSR – Producent nazwa | Apacer Technology Inc. |
| GPSR – Producent ulica | Zhongcheng Rd |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 236 |
| GPSR – Producent miejscowość | New Taipei City Tucheng Dist |
| GPSR – Producent kraj | TW |
| GPSR – Producent telefon | +886-2-2267-8000 |
| GPSR – Producent email | sandy_lin@apacer.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 100 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | INCOM GROUP S.A. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | MOKRONOSKA 6 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 52-407 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | WROCŁAW |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48713588000 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@incomgroup.pl |
| Typ złącza | M.2 klucz M |
| Pojemność dysku | 512 GB |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.