
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
722,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.


| Weight | 0,37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14,5 × 5 × 10 cm |
| Cache | 256.000 MB |
| Informacje dodatkowe | NCQ, Seagate AcuTrac™ Technology; Wymiary (GxSxW)mm: 146,99 x 101,85 x 26,11 |
| Interfejs | SATA III (6 Gb/s) |
| Opis ogólny | SEAGATE BarraCuda® ST2000DM008 2TB 3,5" 256MB SATA III NCQ |
| Rodzina dysków | BarraCuda® |
| Format dysku | 3,5 cala |
| Typ dysku | HDD |
| Prędkość odczytu (max) | 220.000 MB/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Cechy | 2 TB;256MB |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | ex 26.20.21.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | ST2000DM008 |
| Marka | Seagate |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42495 |
| GPSR – Producent nazwa | Seagate Technology Holdings PLC |
| GPSR – Producent ulica | 38/39 Fitzwilliam Square |
| GPSR – Producent kod pocztowy | D02NX5 |
| GPSR – Producent miejscowość | Dublin |
| GPSR – Producent kraj | IE |
| GPSR – Producent email | discsupport@seagate.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42495 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Seagate Technology Holdings PLC |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | 38/39 Fitzwilliam Square |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | D02NX5 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Dublin |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | IE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | discsupport@seagate.com |
| Typ złącza | 7-pin S-ATA |
| Pojemność dysku | 2 TB |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.