
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
87,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 14 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Kolor | Srebrny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Stacja dokująca dysków HDD / SSD Qoltec |
| Długość kabla | 1 m |
| Typ akcesoria | Stacja dokująca HDD |
| Rodzaj dysku | HDD/SSD |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 125.5 x 70 x 75.6 |
| Materiał | Aluminium |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.30.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 50315 |
| Marka | Qoltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 213168 |
| GPSR – Producent nazwa | ntec sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Chorzowska 44B |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 44-100 |
| GPSR – Producent miejscowość | Gliwice |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | 502438598 |
| GPSR – Producent email | wk@ntec.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 213168 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ntec sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Chorzowska 44B |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 44-100 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Gliwice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 502438598 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | wk@ntec.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.