
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
98,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 15 cm |
| Gniazdo procesora | |
| Informacje dodatkowe | |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Chłodzenie CPU Endorfy Spartan 5 MAX (EY3A003) 120mm |
| Typ łożyska | FDB (Fluid Dynamic Bearing) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 65x125x146 |
| Waga (g) | 480.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.40.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | EY3A003 |
| Marka | COOLING.PL |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 401453 |
| GPSR – Producent nazwa | COOLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| GPSR – Producent ulica | Sokołowska 24 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 05-806 |
| GPSR – Producent miejscowość | Sokołów |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | 510809813 |
| GPSR – Producent email | www.cooling.pl/contact_us.php |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42524 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Endorfy |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Sokołowska 24 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-806 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Sokołów |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 222920130 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | product-safety@cooling.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.