
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
62,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 6 × 13 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Opis ogólny | Uniwersalny zasilacz do laptopa |
| Moc [W] | 45.000 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 20 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2,37 |
| Wtyk | 8 wymiennych koncówek |
| Napięcie wejściowe | 220~240V AC |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 20,0V / 2,37A |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 27.90.41.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 51527 |
| Marka | Qoltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 213168 |
| GPSR – Producent nazwa | ntec sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Chorzowska 44B |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 44-100 |
| GPSR – Producent miejscowość | Gliwice |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | 502438598 |
| GPSR – Producent email | wk@ntec.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 213168 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ntec sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Chorzowska 44B |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 44-100 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Gliwice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 502438598 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | wk@ntec.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.