
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
23,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Elegancka torba na notebooka o przękątnej max. 15.6.
Regulacja wielkości komory wewnętrznej następuje za pomocą przesuwnej listwy z mocowaniem na rzepach umożliwiając dopasowanie komory do wymiarów notebooka. Torba wykonana jest z wysokiej jakości materiału. Ścianki boczne wzmocnione są listwą metalową, a od wewnątrz wyłożone miękką warstwą pianki skutecznie chroniącej notebook przed uderzeniami i zarysowaniami. Komora notebooka z każdej strony jest wyłożona miękkimi materiałami. Z zewnątrz – z przodu – torba posiada funkcjonalną kieszeń, np. na dokumenty. Wewnątrz torby znajduje się druga kieszeń oraz pasek dodatkowo przytrzymujący notebook. Metalowe zawiasy uchwytu i paska naramiennego gwarantują dużą wytrzymałość i niezawodność. Regulowany pasek na ramię mocowany jest za pomocą bardzo praktycznych, metalowych karabińczyków, a w swojej środkowej części pasek posiada gumową nakładkę zwiększającą komfort noszenia.

Specyfikacja:
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 5 × 32 cm |
| Informacje dodatkowe | Wymiary komory wewnątrznej: 39.0 x 29.0 x 4.6 [cm] |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Opis ogólny | Torba na notebooka Esperanza 15,6" ET101B Classic Blue |
| Miejsce na telefon | Nie |
| Miejsce na wizytówki | Nie |
| Miejsce na długopisy | Nie |
| Miejsce na płyty CD | Nie |
| Poszerzone miejsce na dokumenty | TAK |
| Miejsce na ubrania | Nie |
| Regulowany pasek na ramię | Tak |
| Teleskopowy uchwyt bagażowy | Nie |
| Kółka | Nie |
| Miękkie paski naramienne | Nie |
| Wypełnione plecy | Nie |
| Produkt wodoodporny | Nie |
| Pokrowiec na deszcz | Nie |
| Otwór na słuchawki | Nie |
| Możliwość zamykania na kluczyk | NIE |
| Dodatkowe etui w komplecie | Nie |
| Miejsce na butelkę | Nie |
| Torba / Plecak | Torba |
| Maksymalny rozmiar notebooka | 15,6 cali |
| Możliwość mocowania torby na wózku podróżnym | NIE |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 15.12.12.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | ET101B |
| Marka | Esperanza |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 206497 |
| GPSR – Producent nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Producent ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Producent miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | safety@esperanza.com.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 206497 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | safety@esperanza.com.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.