
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
141,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48,5 × 35 × 9,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Plecan na notebooka Natec Camel Lite 15.6" 19 L Czarny |
| Waga netto (kg) | 0.800 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 250 x 170 x 400 |
| Materiał | Poliester 900D |
| Wymiary kieszeni na notebooka (mm) | 250 x 25 x 390 |
| Miejsce na telefon | Tak |
| Miejsce na wizytówki | Tak |
| Miejsce na długopisy | Tak |
| Miejsce na płyty CD | Tak |
| Poszerzone miejsce na dokumenty | TAK |
| Miejsce na ubrania | Tak |
| Regulowany pasek na ramię | Nie |
| Teleskopowy uchwyt bagażowy | Tak |
| Kółka | Nie |
| Miękkie paski naramienne | Tak |
| Wypełnione plecy | Nie |
| Produkt wodoodporny | Tak |
| Pokrowiec na deszcz | Nie |
| Otwór na słuchawki | Nie |
| Możliwość zamykania na kluczyk | TAK |
| Dodatkowe etui w komplecie | Nie |
| Miejsce na butelkę | Tak |
| Torba / Plecak | Plecak |
| Linia produktowa toreb | Camel |
| Maksymalny rozmiar notebooka | 17,3 cali |
| Możliwość mocowania torby na wózku podróżnym | TAK |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24.000 |
| KWiU | 15.12.12.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | NTO-2225 |
| Marka | Natec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 210931 |
| GPSR – Producent nazwa | Impakt S.A. |
| GPSR – Producent ulica | Stanisława Lema 16 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 62-050 |
| GPSR – Producent miejscowość | Mosina |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | (+48)611010230 |
| GPSR – Producent email | https://pl.natec-zone.com/kontakt |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 216220 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Impakt Spółka Akcyjna |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Stanisława Lema 16 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 62-050 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Mosina |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@impakt.com.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.