
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
626,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 35 × 9 cm |
| Funkcje dodatkowe | Nachylenie: od +5° do -15°; Skręt: ±60°; Poziom (korekta błędów montażowych): ±5° |
| Informacje dodatkowe | Odległość od ściany: 75 – 703 mm; Wyposażony w poziomicę; Materiał wykonania: stal malowana proszkowo; Wykonany z najwyższej jakości surowców |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Uchwyt ścienny Techly 60"-120", 120kg obrotowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 703 x 1010 x 630 |
| Zawartość opakowania | Techly Obrotowy Uchwyt Ścienny TV 60-120”; Elementy montażowe; Instrukcja użytkownika |
| Przeznaczenie | LCD / LED / PLAZMA / monitor |
| Montaż VESA | 200 x 200; 300 x 200; 300 x 300; 400 x 200; 400 x 300; 400 x 400; 600 x 400; 800 x 400; 800 x 600; 900 x 600 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 120.000 |
| Minimalna przekątna ekranu (cal) | 60.000 |
| Maksymalna przekątna ekranu (cal) | 120.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 31.01.11.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | 367591 |
| Marka | Techly |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41221 |
| GPSR – Producent nazwa | IC INTRACOM ITALIA SPA |
| GPSR – Producent ulica | Viale Europa, 33 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 33077 |
| GPSR – Producent miejscowość | Sacile |
| GPSR – Producent kraj | IT |
| GPSR – Producent telefon | 390434735573 |
| GPSR – Producent email | info@icintracom.it |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41221 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | IC INTRACOM ITALIA SPA |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Viale Europa, 33 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 33077 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Sacile |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | IT |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 390434735573 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@icintracom.it |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.