
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
78,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

INFORMACJE PODSTAWOWE
– 75 x 75
– 200 x 200
– Max.udźwig: 25 kg
– Regulacja kąta pochylenia: 0 do -12°
– Regulacja obrotu: 180°
– VESA od 75×75 do 200×200
– Materiał: Stal
– Regulacja odległości od ściany: 65-260 mm
– Maksymalny udźwig: 25 kg
– Uchwyt ścienny
– Elementy montażowe
– Instrukcja użytkownika





| Weight | 1,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27,5 × 23 × 6 cm |
| Funkcje dodatkowe | Max.udźwig: 25 kg; Regulacja kąta pochylenia: 0 do -12°; Regulacja obrotu: 180° |
| Informacje dodatkowe | VESA od 75×75 do 200×200; Materiał: Stal; Regulacja odległości od ściany: 65-260 mm; Maksymalny udźwig: 25 kg |
| Kolor | Biały |
| Opis ogólny | Uchwyt ścienny Techly 19"-37", 25kg obrotowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 190x57x65 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt ścienny; Elementy montażowe; Instrukcja użytkownika |
| Przeznaczenie | LCD / LED / PLAZMA / monitor |
| Montaż VESA | 75 x 75; 200 x 200 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 25.000 |
| Minimalna przekątna ekranu (cal) | 19.000 |
| Maksymalna przekątna ekranu (cal) | 37.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 31.01.11.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 023837 |
| Marka | Techly |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41221 |
| GPSR – Producent nazwa | IC INTRACOM ITALIA SPA |
| GPSR – Producent ulica | Viale Europa, 33 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 33077 |
| GPSR – Producent miejscowość | Sacile |
| GPSR – Producent kraj | IT |
| GPSR – Producent telefon | 390434735573 |
| GPSR – Producent email | info@icintracom.it |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41221 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | IC INTRACOM ITALIA SPA |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Viale Europa, 33 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 33077 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Sacile |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | IT |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 390434735573 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@icintracom.it |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.