
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
61,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 2,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24,5 × 7 cm |
| Informacje dodatkowe | Solidna, metalowa konstrukcja, bardzo łatwy montaż; Następca modelu MC-701 |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Uchwyt do TV lub monitora Maclean MC-701N uniwersalny, 23-55", 30kg, czarny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 300x240x70 |
| Zawartość opakowania | Zestaw śrub montażowych; Instrukcja montażu |
| Montaż VESA | 100 x 100; 400 x 400 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 30.000 |
| Minimalna przekątna ekranu (cal) | 23.000 |
| Maksymalna przekątna ekranu (cal) | 55.000 |
| Cechy | |
| Baza SCIP | Nie |
| Przeznaczenie | Telewizor; Monitor |
| Miejsce montażu | Ściana |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24.000 |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 31.01.11.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | MC-701N |
| Marka | Maclean |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41282 |
| GPSR – Producent nazwa | Centrumelektroniki.EU Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | ul. Korfantego 7 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 42-600 |
| GPSR – Producent miejscowość | Tarnowskie Góry |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | +48 32 284 7222 |
| GPSR – Producent email | contact@centrumelektroniki.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 401445 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | CENTRUMELEKTRONIKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Wojciecha Korfantego 7 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 42-600 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Tarnowskie Góry |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48 32 284 7222 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales@centrumelektroniki.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.