
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
1150,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 × 12 × 70 cm |
| Informacje dodatkowe | Type: fixed; Height adjustment: 106-136 cm; Adjustment type: manual; Lockable – Padlock not included |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Stojak mobilny Neomounts FL50-525BL1 55-86" 900×600 76 kg |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 660 x 1100 x 1150 |
| Przeznaczenie | TV |
| Montaż VESA | |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 76.000 |
| Minimalna przekątna ekranu (cal) | 55.000 |
| Maksymalna przekątna ekranu (cal) | 86.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 31.01.11.0 |
| Klasa Logistyczna | 4 |
| Symbol producenta | FL50-525BL1 |
| Marka | Neomounts B.V. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42500 |
| GPSR – Producent nazwa | Neomounts B.V. |
| GPSR – Producent ulica | Wateringweg 62 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 2031EJ |
| GPSR – Producent miejscowość | Haarlem |
| GPSR – Producent kraj | NL |
| GPSR – Producent email | info@neomounts.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42500 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Neomounts B.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Wateringweg 62 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 2031EJ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Haarlem |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@neomounts.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.