
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
40,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 1,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 3 × 15,5 cm |
| Funkcje dodatkowe | Wykonany z 2mm stali walcowanej na zimno |
| Informacje dodatkowe | Dopuszczalne obciążenie: zależne od uchwytu |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Adapter uniwersalny Techly VESA 200×200 do 400×400 |
| Zawartość opakowania | Adapter VESA 200×200 do 400×400; 8 nakrętek M8; Instrukcja użytkownika |
| Przeznaczenie | LCD / LED / PLAZMA / monitor |
| Montaż VESA | 200 x 300; 300 x 300; 400 x 200; 400 x 300; 400 x 400 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.11.40.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 022694 |
| Marka | Techly |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41221 |
| GPSR – Producent nazwa | IC INTRACOM ITALIA SPA |
| GPSR – Producent ulica | Viale Europa, 33 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 33077 |
| GPSR – Producent miejscowość | Sacile |
| GPSR – Producent kraj | IT |
| GPSR – Producent telefon | 390434735573 |
| GPSR – Producent email | info@icintracom.it |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41221 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | IC INTRACOM ITALIA SPA |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Viale Europa, 33 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 33077 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Sacile |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | IT |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 390434735573 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@icintracom.it |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.