
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
770,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Specyfikacja techniczna:
Informacje dodatkowe:

| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 19 × 24 cm |
| Dołączone oprogramowanie | Tak |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Moc pozorna | 500.000 VA |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS APC BK500EI Back 500, 230V, USB |
| Waga netto (kg) | 6.320 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 284 mm x 91 mm x 165 mm |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 6.000 |
| Moc czynna | 300.000 W |
| Architektura UPSa | Off-line (standby) |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 6.300 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 13.800 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 3.800 min |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 |
| Kable w zestawie | tak |
| Rodzaj akumulatora | Szczelne, bezobslugowe, olowiowo-kwasowe |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 27.11.50.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | BK500EI |
| Marka | APC By Schneider Electric |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 211925 |
| GPSR – Producent nazwa | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Konstruktorska 12 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-673 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | poland.helpdesk@schneider-electric.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 211925 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Konstruktorska 12 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-673 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | poland.helpdesk@schneider-electric.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.