
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
723,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 4,93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 19 × 19 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc pozorna | 850.000 VA |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS APC BE850G2-FR Back-UPS 850VA, 230V |
| Typ akumulatora / baterii | Kwasowo-ołowiowy |
| Waga netto (kg) | 4.500 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 365 x 130 x 120 |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 8.000 |
| Moc czynna | 520.000 W |
| Kształt napięcia wyjściowego | Schodkowa aproksymacja sinusoidy |
| Czas ładowania [h] | 16.000 |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 |
| Czas przełączania | 6.000 ms |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 27.11.50.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | BE850G2-FR |
| Marka | APC By Schneider Electric |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 211925 |
| GPSR – Producent nazwa | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Konstruktorska 12 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-673 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | poland.helpdesk@schneider-electric.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 211925 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Schneider Electric Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Konstruktorska 12 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-673 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | poland.helpdesk@schneider-electric.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.