
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
77,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
OEM: T6N04AE


| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 10 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Opis ogólny | Tusz Incore do HP 303XL (T6N04AE) Black 22ml reg. z chipem |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Tusz |
| Pojemność (ml) | 22.000 ml |
| Kompatybilny z modelami | ENVY Photo 6220, 6230, 6230 wifi, 6232, 6234, 7130, 7134, 7830, 7834, Tango; Tango, Tango X; Envy Inspire 7220e, 7221e, 7224e, 7920e, 7921e, 7924e; Tusz nie jest kompatybilny z Drukarkami HP+ |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Chip | TAK |
| Producent OEM | Hewlett Packard |
| Baza SCIP | Nie |
| Typ produktu | Alternatywny |
| KWiU | ex 28.23.26.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | IH-303XL-BR22 |
| Marka | Incore |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 700029 |
| GPSR – Producent nazwa | Incom Group S.A. |
| GPSR – Producent ulica | Mokronoska 6 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 52-407 |
| GPSR – Producent miejscowość | Wrocław |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | +48 3588000 |
| GPSR – Producent email | incore@incore.net.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 700029 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | INCOM GROUP S.A. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | MOKRONOSKA 6 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 52-407 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | WROCŁAW |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48 3588000 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | incore@incore.net.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.