
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
10,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

| Weight | 0,28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,5 × 6,5 × 20 cm |
| Informacje dodatkowe | Wydmuchuje kurz i zabrudzenia (z drukarek, faxów, itp.) |
| Opis ogólny | Sprężone powietrze INCORE 400 ml spray |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Sprężone powietrze |
| Pojemność (ml) | 400.000 ml |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 20.11.13.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | ISC1270 |
| Marka | Incore |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 700029 |
| GPSR – Producent nazwa | Incom Group S.A. |
| GPSR – Producent ulica | Mokronoska 6 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 52-407 |
| GPSR – Producent miejscowość | Wrocław |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | +48 3588000 |
| GPSR – Producent email | incore@incore.net.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 700029 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | INCOM GROUP S.A. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | MOKRONOSKA 6 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 52-407 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | WROCŁAW |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48 3588000 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | incore@incore.net.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.