
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
9,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Sprężony gaz doskonale czyści i usuwa kurz z trudno dostępnych miejsc w urządzeniach biurowych takich jak: laptopy, klawiatury, obudowy komputerowe, drukarki, faksy itp. wydmuchuje kurz i inne zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.
Bardzo prosty w użyciu, a dzięki dokładanej kapilarnej rurce możliwe jest precyzyjne skierowanie silnego strumienia powietrza w zabrudzone miejsce.


| Weight | 0,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 20 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Opis ogólny | Sprężone powietrze Esperanza ES103 400ml |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Sprężone powietrze |
| Pojemność (ml) | 400.000 ml |
| Ilość w opakowaniu | 1.000 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 20.11.13.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | ES103 |
| Marka | Esperanza |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 206497 |
| GPSR – Producent nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Producent ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Producent miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | safety@esperanza.com.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 206497 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | safety@esperanza.com.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.