
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
16,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Alkohol izopropylowy Genesis IPA Cleaner 100ML

Alkohol izopropylowy Genesis IPA Cleaner 100ML to wysokiej jakości preparat czyszczący o czystości 99,8%, idealny do pielęgnacji sprzętu komputerowego, fotograficznego i biurowego. Szybko odparowuje, nie pozostawiając smug, co zapewnia skuteczne i bezpieczne usuwanie zanieczyszczeń z delikatnych powierzchni elektronicznych.
WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ CZYSZCZENIA
Wysoka efektywność, szybkie odparowanie i brak smug – IPA 100 to skuteczność i neutralność chemiczna, które sprawią, że pielęgnacja elektroniki i usuwanie zanieczyszczeń będzie prostsze niż kiedykolwiek. To efekt wysokiej zawartości składnika głównego (≥99,8%) i długiemu okresowi przydatności. Zobacz, jak proste może być usuwanie zabrudzeń z IPA 100.
W PEŁNI UNIWERSALNY
IPA 100 to alkohol izopropylowy, który doskonale sprawdzi się w czyszczeniu płytek PCB, usuwaniu pozostałości pasty termoprzewodzącej z układów scalonych, pielęgnacji czytników optycznych i głowic audio/wideo oraz usuwaniu środków smarnych i wodoodpornych tłuszczy. Jeden środek, wiele zastosowań – to jego zaleta.
ŁATWA APLIKACJA
Charakterystyczna buteleczka z aplikatorem sprawia, że korzystanie z IPA 100 jest prostsze, niż kiedykolwiek.





| Weight | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 17 cm |
| Informacje dodatkowe | Zastosowanie Sprzęt fotograficzny Sprzęt komputerowy Sprzęt biurowy; Właściwości Nie zostawia smug |
| Opakowanie | OEM |
| Opis ogólny | Alkohol izopropylowy Genesis IPA 100 Cleaner 100ml |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Płyn |
| Pojemność (ml) | 100.000 ml |
| Ilość w opakowaniu | 1.000 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24.000 |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 20.14.22.9 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | NTG-2310 |
| Marka | Genesis |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41348 |
| GPSR – Producent nazwa | Impakt S.A. |
| GPSR – Producent ulica | Stanisława Lema 16 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 62-050 |
| GPSR – Producent miejscowość | Mosina |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | (+48)611010230 |
| GPSR – Producent email | https://pl.genesis-zone.com/kontakt |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 216220 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Impakt Spółka Akcyjna |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Stanisława Lema 16 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 62-050 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Mosina |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@impakt.com.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.