
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
95,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 7 × 10 cm |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Opis ogólny | Powerbank Awei PA-12 30000mAh 22,5W 2xUSB-A 1xUSB-C 1xmicroUSB czarny |
| Typ akumulatora / baterii | litowo-polimerowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 100x65x185 |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | |
| Waga (g) | 740.000 |
| Pojemność baterii | 30000.000 mAh |
| Wspierane technologie | Fast charge |
| Napięcie baterii (V) | max 12V |
| Ilość wyjść USB | 4.000 |
| Konfiguracje prądu wejściowego | USB Type-C 5V/2,1A; Micro USB 5V/2,1A |
| Złącza wejściowe | USB Type-C; Micro USB |
| Złącza wyjściowe | 2x USB-A 1x USB-C; Micro USB |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 27.20.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | PA-12 |
| Marka | AWEI |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42417 |
| GPSR – Producent nazwa | Shenzhen Yale Electronics CO., Ltd |
| GPSR – Producent ulica | The 2/F.2 Bldg ,Yujingtai Industrial Park, Huaxing Road No.35 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 518109 |
| GPSR – Producent miejscowość | Shenzhen |
| GPSR – Producent kraj | CN |
| GPSR – Producent telefon | 0755-82999998 |
| GPSR – Producent email | nina@awei.hk |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 401852 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | D-R-O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Sławęcińska 12 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Macierzysz |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48 22 895 08 60 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | dro@d-r-o.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.