
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
10,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 0,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Szaro-czarny |
| Opis ogólny | Podkładka pod mysz SAVIO Precision Control S, gaming 250x250x2mm, obszyta |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 250x250x2 |
| Materiał | Tkanina+guma |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 22.29.29.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | SAVGPCS |
| Marka | Savio |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41032 |
| GPSR – Producent nazwa | ELMAK sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20B |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 35-301 |
| GPSR – Producent miejscowość | Rzeszów |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | handlowy@savio.net.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41032 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ELMAK sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20B |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 35-301 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Rzeszów |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | handlowy@savio.net.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.