
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
22,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Podwyższona odporność na zużycie oraz najlepszy stosunek ceny do jakości, mata jest odpowiednia dla wszystkich myszy.


✅ Ciesz się zwiększoną szybkością i precyzją.
✅ Twarda powierzchnia podkładki i odpowiednia faktura pozwolą Ci jeszcze lepiej kontrolować mysz
✅ Produkt nie będzie też przesuwać się po biurku – jego spód został wykonany z antypoślizgowego tworzywa


| Weight | 0,34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 6 × 6 cm |
| Informacje dodatkowe | Klasyczny styl; Powłoka CONTROL; Antypoślizgowe pokrycie i ochrona krawędzii; W zestawie kod bonusowy do gry War Thunder; Tkanina poddana obróbce cieplnej + guma |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Podkładka Defender Gaming BLACK XXL 400x355x3mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 400 x 355 x 3 |
| Waga (g) | 350.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 22.29.29.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 50559 |
| Marka | Defender |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41219 |
| GPSR – Producent nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Producent ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Producent miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Producent kraj | EE |
| GPSR – Producent email | info@defender-global.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41219 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | EE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@defender-global.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.