
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
29,75 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Pojemność | 64 GB |
|---|---|
| Wydajność* | Odczyt 100 MB/s, klasa szybkości UHS-I, U1, V10 |
| Wymiary | 11mm x 15mm x 1mm |
| Wymiary adaptera | 24mm x 32mm x 2,1mm |
| Format | exFAT |
| Temperatura podczas pracy | -25°C~85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C~85°C |
| Napięcie (V) | 3,3 V |
| Kod producenta | SDCS2/64GB |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.