
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
11,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Adapter Akyga AK-CA-76 służy do konwersji złącza zasilania płyty głównej. Jest to niezwykle przydatne akcesorium w przypadku, gdy oryginalny zasilacz się zepsuje i potrzebujesz go wymienić. Przy pomocy przejściówki możesz podłączyć standardowy zasilacz ATX ze złączem 24-pin do płyty głównej wyposażonej w gniazdo 10-pin.


| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,5 × 2 × 13 cm |
| Informacje dodatkowe | Wymiary produktu (L x W x H) 152 x 52 x 15 mm; Opakowanie UniBag |
| Interfejs | ATX 24-pin (P1) |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Kabel adapter Akyga AK-CA-76 P1 20+4 pin (F) / Lenovo 10pin (M) 0,1m |
| Długość kabla (m) | 0.100 |
| Złącze 1 | P1 (żeńska) |
| Złącze 2 | 10 pin (męska) |
| Typ kabla / urządzenia | Kabel – adapter |
| Pozłacane styki | Nie |
| Cechy | 0,1m;Czarny |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 27.90.44.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | AK-CA-76 |
| Marka | AKYGA |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41233 |
| GPSR – Producent nazwa | Akyga Europe Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Wrocławska 1C |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 52-200 |
| GPSR – Producent miejscowość | Suchy Dwór |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | +48713644644 |
| GPSR – Producent email | contact@akyga.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41233 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Akyga Europe Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Wrocławska 1C |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 52-200 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Suchy Dwór |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48713644644 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | contact@akyga.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.